فروشگاه اینترنتی آرتی‌پخش یک فروشگاه مخصوص پخش است که میتوانید انواع خرید عمده بازی فکری و خرید عمده بازی رومیزی را در آن انجام بدهید.

بازی فکری و بازی‌های آموزشی یکی از مهم‌ترین وسایل برای آموزش کودکان است که میتوان در آن دوران کلی نکات مناسب به کودکان آموزش داد. البته بازی‌های رومیزی و فکری فقط مختص کودکان نیست و یکسری بازی‌های رومیزی وجود دارد که فقط مخصوص بزرگسالان است.

خرید عمده بازی فکری :

فروشگاه آرتی‌پخش این امکان را فراهم کرده تا شما خریداران عزیز به راحتی بتوانید خرید عمده بازی فکری را به راحتی انجام بدهید و در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید.

دیگر لازم نیست به روش سنتی دنبال فروشنده عمده بگردید و فقط کافی است در سایت آرتی‌پخش ثبت نام کنید و و با قیمت عمده بازی فکری و سفارش دهید.

فروش عمده بازی فکری :

امروزه خرید فروش عمده بازی فکری با قیمت مناسب کم است و پیدا کردن یک فروشنده عمده با قیمت مناسب مشکل است ولی شما میتوانید با ثبت‌نام در آرتی‌پخش مقایسه قیمت‌ها با خیالی آسوده محصولی را که میخواهید سفارش دهید.

بازی‌های فکری امروزه بسیار موثر بر روی کودکان هست این بازی‌ها برای رشد سالم مغز در کودکان و نوجوانان بسیار مفید است. به ویژه بازی های استراتژیک که به رشد لوب های پیشانی مغز که مسئول مهارت های عملکرد اجرایی مانند سازماندهی، برنامه ریزی، تصمیم گیری و غیره هستند کمک می‌کند و همین نکته باعث افزایش فروش این محصول میشود.

خرید عمده بازی رومیزی بردگیم :

خرید عمده بردگیم یکی از چالش‌هایی است که امروز فروشندگان دارند و زیرا امروزه طرفداران بازی‌های رومیزی در ایران رو به افزایش و انجام بازی های رومیزی سرگرم کننده است و باعث افزایش فروش آن میشود.

بازی رومیزی فقط جنبه سرگرمی ندارد و این تنها یکی از مزایای بازی های رومیزی است. محبوبیت بازی‌های رومیزی کاملاً احیا شده است و برای بسیاری از مردم، بازی‌های رومیزی آنها را با گذشته‌شان مرتبط می‌کند. چند مورد از فواید بسیار به شرح زیر است.

انجام بازی‌های رومیزی افراد را نزدیک‌تر می‌کند، روابط را تقویت می‌کند و می‌تواند به شما کمک کند با افراد جدید آشنا شوید.

بازی های رومیزی می تواند برای دو یا چند بازیکن باشد. اساس بازی رومیزی همکاری است. این نیاز به بازیکنان دارد که با کار تیمی درگیر شوند. این بهترین راه برای گذراندن وقت در یک شرکت خوب و تقویت پیوندها با سایر انسان ها است.

بازی رومیزی برای مغز شما ورزش است. بازی باعث تحریک نواحی مغزی می شود که مسئول شکل گیری حافظه و فرآیندهای فکری پیچیده برای همه سنین هستند. درگیر شدن در بازی به تمرین مهارت های شناختی ضروری مانند تصمیم گیری، تفکر استراتژیک سطح بالاتر و حل مسئله کمک می کند.
انجام بازی های رومیزی به شما یاد می دهد که چگونه هدف گذاری کنید و صبور باشید.

پیروزی نیاز به استراتژی و صبر دارد. در یک محیط شاد، این چیزها به روشی بدون استرس و چالش برانگیز اما سرگرم کننده یاد می گیرند.

یکی از  ویژگی‌های بازی‌های رومیزی خنده است. این یکی از عناصر حیاتی برای یک تجربه یادگیری لذت بخش و افزایش خلاقیت است. همچنین خندیدن و به طور کلی گذراندن اوقات خوش به کاهش استرس کمک می کند.
بازی های رومیزی شادی بیشتری ایجاد می کند.

انجام بازی‌های رومیزی باعث ترشح اندورفین می‌شود، مواد شیمیایی طبیعی «احساس خوب» بدن. “هورمون های شادی” این قدرت را دارند که عملکردهای ذهن خودآگاه و ناخودآگاه را بهبود بخشند و باعث می شوند فرد احساس شادی، دلسوزی و در نهایت راضی کند.
انجام بازی های رومیزی باعث افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس می شود.

انجام بازی های رومیزی یک فرصت عالی برای ارتباط و باز شدن است. همچنین به نمایش جنبه خلاقانه شخصیت به روش های غیر مزاحم کمک می کند، که می تواند برای افراد ساکت مفید باشد. بازی های رومیزی ابزاری شگفت انگیز برای کودکان خجالتی و بزرگسالان ترسو هستند. بازی کردن به آنها کمک می کند تا احساسات قوی تری از فردیت و خلاقیت ایجاد کنند. این منجر به عزت نفس بیشتر و احساس درگیر بودن و توجه شدن می شود.

پخش بازی فکری :

فروشگاه اینترنتی آرتی‌پخش یک پخش بازی فکری است که شما میتوانید هر محصولی را که میخواهید از آن سفارش دهید و در هر نقطه‌ای از ایران که باشید تحویل بگیرید.

نمایش 1–12 از 104 نتیجه

10 برچین

120,000 تومان
۱۰ برچین یک بازی گروهی شاد و پر هیجان است که در آن کودکان به طور غیر مستقیم جمع ذهنی

اسم فامیل کارتی دراگون

73,500 تومان
اسم فامیل یک بازی دورهمی جذاب و در عین حال ساده و بسیار مفید برای دورهمی های دوستانه و خانوادگیست

الفبای آهنربایی فارسی

320,000 تومان
الفبای آهنربایی فارسی در بر گیرنده‌ی تمامی اَشکال حروف الفبای فارسی به صورت مغناطیسی، یک تخته‌ی دو طرفه و کارت‌های