فروشگاه آرتی پخش این امکان را به شما میدهد تا بتوانید خرید عمده محصولات زیرک را داشته باشید.

سری محصولات زیرک جزء یکی پرطرفدارترین محصولات ساختنی در ایران است که میتوان با استفاده از قطعات آن ماشین و وسیله‌های مختلف را ساخت.

زیرک نام تجاری اسباب‌بازی یکی از شرکت‌های در زمینه تولید کامپاندهای پلیمری به نام رویین پویان ایرانیان است که در سال 1379 تاسیس شد و در شروع به تولید پلیمر‌ کرد.

در سال 1396 با توجه به اینکه این شرکت دارای امکانات مورد نیاز برای تولید اسباب‌بازی است خط تولید محصولا زیرک را شروع کرد.

با داشتن امکانات و مواد مورد نیاز در شرکت تمامی مراحل ساخت آن در داخل شرکت انجام میشود،

مجموعه محصولات زیرک دارای نشان استاندارد ملی ایران هستند و همه آن ها در شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان به ثبت رسیده اند.

خرید عمده محصولات زیرک :

برای خرید عمده محصولات زیرک میتوانید در سایت آرتی پخش ثبت نام کنید و پس از ثبت نام میتوانید محصولات را به صورت عمده از آرتی پخش خریداری کنید و در هر نقطه از ایران تحویل بگیرید

پخش محصولات زیرک :

فروشگاه آرتی پخش محصولات  زیرک برای شما فراهم کرده است که بتوانید به صورت عمده سفارش دهید. اسباب‌بازی های زیرک دارای از نوع ساختتی که کودکان علاوه بر بازی کردن ملی چیزی یاد میگیرند.

اسباب‌بازی‌های ساختنی نه تنها حس کنجکاوی کودکان را برمی انگیزد، بلکه فواید زیادی برای کودکان نوپا و خردسالان دارد. اگر می‌خواهید فرزندتان شروعی مثبت در زندگی داشته باشد، مهم است که فعالیت‌های لذت‌بخشی را برای او فراهم کنید که همچنین رشد مغز را تقویت می‌کند، هماهنگی چشم و دست را بهبود می‌بخشد، کودک را به تفکر و تجزیه و تحلیل و همچنین یادگیری مهارت‌های جدید وادار می‌کند.

بسیاری از اسباب‌بازی‌ها و فعالیت‌ها آموزشی هستند و تهیه ساختنی برای کودکان نوپا یکی از این اسباب‌بازی‌ها است که فواید بی‌شماری برای کودکان خردسال دارد.

برای شروع، مهارت‌های حرکتی ظریف رشد و تقویت می‌شوند و به کودک اجازه می‌دهند کارهای پیچیده‌تری را با سهولت بیشتری در طول زمان انجام دهند.

چیز دیگری که کودکان نوپا یاد خواهند گرفت، هنر پشتکار است. کودکان نوپا می توانند به طرز شگفت انگیزی سرسخت باشند و به راحتی تسلیم نمی شوند. لگو بستر مناسبی را برای توسعه این ویژگی شخصیتی کلیدی فراهم می کند که در تمام طول زندگی به آنها خدمت می کند.

هیچ محصولی یافت نشد.