اسباب بازی خارجی یکی از عمده محصولاتی است که در فروشگاه‌های اسباب بازی موجود است، و تا چند سال قبل که هنوز شرکت اسباب‌بازی‌های داخلی به طور جدی شروع به کار نکرده بودند همه‌ی اسباب‌بازی‌های فروشگاه‌ها شامل اسباب بازی خارجی بود.

فروشگاه آرتی پخش یک فروشگاه فروش عمده است که میتوانید انواع محصولات مانند اسباب بازی خارجی و چینی را از آن به صورت عمده سفارش دهید و در هر جایی از ایران باشید تحصویل بگیرید.

خرید عمده اسباب بازی خارجی :

برای خرید عمده اسباب بازی فقط کافی است که در سایت ثبت نام کنید پس از ثبت نام همکاران ما به شما تماس میگیرن و اکانت شما فعال میشود و میتوانید محصولات با قیمت عمده در سایت مشاهده کنید.

فروشگاه آرتی پخش دارای پشتیانی فعال است که هر موقع نیاز به سوال و پشتیبانی سفارش داشتید میتوانید تماس بگیرید. همچنین فروشگاه دارای تنوع بالایی است که میتوانید انوع محصولات متنوع را در یکجا به صورت عمده سفارش دهید.

اسباب‌بازی‌های خارجی دارای تنوع بسیار بالایی نسبت به نمونه‌های داخلی دارد و همین باعث میشود تا مردم به سمت این اسباب‌بازی‌ها بیایند ولی یک از معایب اسباب‌بازی خارجی قیمت آن است. زیرا این اسباب‌بازی با وارداتی هستند و با اتوجه به نوسانات ارزی قیمت‌ آن‌ها معمولا از نمونه‌های داخلی بالاتر است.

نمایش 1–12 از 21 نتیجه

اژدها آبی بخاردار مدل RS 6158

1,370,000 تومان
ویژگی اژدها آبی بخاردار مدل RS 6158 : دارای کنترل دارای مخزن آب خارج شدن بخار از دهان اژدها قابلیت

اژدها قرمز بخاردار مدل RS 6159

1,370,000 تومان
ویژگی اژدها قرمز بخاردار مدل RS 6159 : دارای کنترل دارای مخزن آب خارج شدن بخار از دهان اژدها قابلیت

خانه عروسکی بزرگ رد باکس 22946

3,750,000 تومان
خانه عروسکی بزرگ رد باکس 22946 دارای 6 اتاق و 8 قطعه است 2 عروسک دختر و پسر هم وجود