لگو یک اسباب بازی بسیار مهیج و جذاب برای کودکان است که توانسته جا در دل کودکان باز کند و کمتر کسی میتواند علاقه به این اسباب بازی جذاب نداشته باشد.

خرید عمده لگو :

فروشگاه اینترنتی آرتی پخش یک فروشگاه عمده است که میتوانید از آن به صورت عمده و با قیمت عمده خریداری کنید. فروشگاه پخش در تلاش است که با ارائه بهترین قیمت‌ها رضایت شما دوستان عزیز را داشته باشد.

لگو، اسباب‌بازی‌های پلاستیکی ساختنی است که در اواسط قرن بیستم به محبوبیت زیادی رسید.
بلوک های لگو در بیلوند دانمارک، کارگاه اوله کرک کریستینسن، که در سال 1932 شروع به ساخت اسباب بازی‌های چوبی کرد، سرچشمه گرفت. دو سال بعد او نام شرکت خود را LEGO بر اساس عبارت دانمارکی leg godt (“خوب بازی کن”) گذاشت.
در سال 1949، LEGO اولین آجر پلاستیکی خود را تولید کرد، که پیش ساز آجر امضا شده با گل میخ های به هم پیوسته در بالا و لوله ها در پایین بود. در سال 1958 توسط پسر کریستینسن، گودفرد کرک، که جایگزین پدرش به عنوان رئیس شرکت شد، ثبت اختراع شد.
آجرهای لگو به زودی در سراسر اروپا مورد توجه قرار گرفت و در سال 1968 اولین پارک  LEGO LAND در بیلوند افتتاح شد (پارک‌های بعدی بعداً در مکان های دیگر در سطح بین المللی ایجاد شدند). در سال 1969 این شرکت شروع به فروش خط آجرهای بزرگتر DUPLO برای کودکان خردسالی کرد که در کار با آجرهای معمولی لگو مشکل داشتند.
نه سال بعد، لگو Minifigures (مینی فیگور ) را معرفی کرد، آدمک‌های زرد رنگ معمولاً خندان که به طور منظم در مجموعه‌های بازی مضمون این شرکت حضور داشتند. محصولات MINDSTORMS که بر روی یک بسته رباتیک قابل برنامه‌ریزی حاوی آجرهای سفارشی متمرکز هستند، برای اولین بار در سال 1998 عرضه شدند و در طول سال‌های بعدی چندین بار با پیچیدگی فزاینده‌ای مواجه شدند.
اولین آجر لگو از زمان ثبت اختراع به همان شکل باقی مانده است و این طراحی ساده و مناسب برای کودکان به طول عمر اسباب بازی نسبت داده شده است. در نتیجه، این آجرها فرهنگ دوران کودکی را در بسیاری از نقاط جهان اشباع کرده است. لگو، که نسل‌ها در خانواده کریستینسن باقی مانده است، در سال 1998 در میان اعضای افتتاحیه تالار مشاهیر اسباب‌بازی ملی ایالات متحده بود و در سال 2000 توسط مقامات متعدد به عنوان «اسباب‌بازی قرن» نام گرفت. آجرهای لگو برای ایجاد همه چیز استفاده شده است. از کپی های عظیم از بناهای تاریخی معروف (مانند برج ایفل و کوه راشمور) تا هنرهای مدرن.

پخش لگو :

فروشگاه آرتی پخش، یک پخش لگو است و شما میتوانید با قیمت عمده از آرتی پخش خرید کنید. فروشگاه دارای تنوع بالایی در لگو و اسباب بازی و بازی فکری است که میتوانید همه را از یکج سفارش دهید.

یکی دیگر از ویژگی‌های خرید از آرتی پخش ارسال به سراسر کشور است و بدون نگرانی میتوانید سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

نمایش 1–12 از 53 نتیجه