محصولات بازی تا شامل تنوع زیادی از بازی‌فکری و آموزشی و اسباب‌بازی است. در فروشگاه آرتی پخش میتوانید به صورت عمده سفارش دهید.

خرید عمده محصولات بازی تا :

بازی فکری بازی‌تا یک برند ایرانی است که در دارای تعداد زیادی محصول با کیفیت در کشور می‌باشد که اگر کسی علاقه بردگیم و بازی فکری داشته باشد امکان ندارد اسم بازی‌تا را نشنیده باشد.

بازی‌های فکری و آموزشی این شرکت برای همه‌ی رده سنی چه کودک و نوجوان و یا بزرگسال مناسب است و یک بازی خوب برای جمع فامیلی میتواند باشد.

بازی‌های فکری و آموزشی کلی مفاهیم به کودک می‌آموزد که فقط به واسطه انجام بازی، کودکان ارزش صبر، ارتباط کلامی و تعامل با دیگران را می آموزند و در نتیجه مهارت های اجتماعی خود را بیش از پیش توسعه می دهند. بازی‌های رومیزی با یادگیری نحوه منتظر ماندن برای نوبت‌های خود، همچنین می‌توانند به کودک کمک کنند تا مهارت‌های خودتنظیمی، تمرکز و افزایش دامنه توجه را توسعه دهد.

همه می دانند که بچه ها برد و باخت را جدی می گیرند. به همین دلیل است که وقتی پیروز می شوند، احساس شادی و غرور می کنند. وقتی می بازند، ناامیدی را تجربه می کنند. به کودکان کمک کنید تا در هنگام برد یا باخت این احساسات را بیان کنند و آن احساسات را با موقعیت های واقعی زندگی مرتبط کنند.

در حالی که مدیریت احساسات شاد می تواند آسان باشد، مقابله با ناامیدی ها ممکن است در زمان های مختلف سخت باشد. با این وجود، ایده باخت و برد و احساساتی که همراه با آنها احساس می شود، تأثیرات مثبتی بر کودک دارد، بنابراین درس های آموخته شده را به زندگی روزمره منتقل کنید.

همانطور که اغلب گفته شده است، یادگیری به سادگی در چهار گوشه کلاس تحقق نمی یابد. کودکان باید در معرض بسیاری از عوامل دیگر قرار بگیرند که می توانند فرآیند یادگیری را تحریک کنند. بازی های رومیزی می توانند به آموزش بسیاری از مهارت ها کمک کنند.

همه‌ی نکات گفته شده فقط بخشی از فواید بازی فکری و آموزشی برای کودکان است که میتوانید تاثیر مثبتی بر روی آن‌ها بگذارد.

پخش بازی تا :

فروشگاه آرتی پخش این امکان را به شما میدهد تا بتوانید محصول بازی‌تا را با قیمت پخش به صورت عمده خریداری کنید.

بازی تا یکی از تولید کننده‌های بازی مناسب برای کودکان است و در هربازی نکاتی را به کودک آموزش می‌دهد و علاوه بر سرگرم شدن کلی نکته جدید یاد میگیرد.

هیچ محصولی یافت نشد.