فروشگاه آرتی پخش مرکز پخش محصولات با کیفیت و چوبی ایپکا هست که تنوعی مختلف از محصولات آموزشی و ابزار آلات مختلف را دارد .

خرید عمده محصولات ایپکا :

محصولات ایپکا دارای تنوع بسیاری است و همواره مورد توجه سنین مختلف بوده و با تولید محصولات با کیفیت چوبی مورد توجه واقع شده.

محصولات این گروه شامل : ابزارآلات ، تجهیزات ، وسایل و بازی های کمک آموزشی هستند که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی متناسب با فرهنگ غنی آریایی منطبق با استانداردهای بین المللی و اصول ایمنی تولید و عرضه شده است .

استفاده از این محصولات مزایای مهمی را در پی دارد مانند ایجاد سرگرمی به همراه آموزش و خلاقیت و راه اندازی کارگاه عملی کوچک و قابل حمل برای ساخت و ساز که برای گروه های سنی مختلف در نظر گرفته شده و همچنین با استفاده از این ابزار میتوان کاردستی های متنوعی ساخت و از این روش کسب در آمد کرد

پخش و قیمت عمده محصولات ایپکا :

همواره یکی از دغدغه های اصلی فروشگاه‌ها خرید با قیمت مناسب می‌باشد و فروشگاه آرتی پخش با فراهم کردن شرایط مناسب و قیمت های ویژه برای فروشگاه‌ها خرید را آسان و دلپذیر کرده.
فروشگاه‌هاو مدارس مختلف می‌توانند با ثبت نام در سایت قیمت‌هایی را مشاهده کنند که از دسترس عموم خارج هست و به آسانی ثبت سفارش انجام دهند و در هر نقطه ای از کشور که هستند سفارش خود را دریافت کنند.

 

هیچ محصولی یافت نشد.