آوای باران

Showing 1–12 of 297 results

محصولات آوای باران شامل تنوعی از بازی‌های فکری و آموزشی مناسب کودکان و نوجوانان، جوانان، و بزرگسالان است.

یکی از اهداف اصلی آوای باران افزایش تولیدات داخلی و جلوگیری از واردات اسباب‌بازی و بازی‌فکری است که توانسته در این سال‌های اخیر بسیار تنوع و تولیدات محصولات خود را افزایش داده است تا از واردات آن جلوگیری کند.

جدا از تولید انواع بازی‌فکری یکی از اهداف اصلی این شرکت صادرات محصولات خود است تا بتواند به کشور‌های دیگر این محصول را نشان بدهد.

فروش عمده آوای باران :

برای خرید عمده آوای باران به صورت حضوری باید در مکان مختلف گشت تا شاید بتوان نمایندگی یا عمده‌فروشی را پیدا کرد که این محصولات را به صورت عمده بفروشد ولی فروشگاه اینترنتی آرتی‌پخش این کار را برای شما راحت کرده و شما فقط کافی است که در سایت ثبت‌نام کنید و محصولات را به صورت عمده سفارش دهید و به راحتی در هر جایی که میخواهید تحویل بگیرید.

محصولات آوای باران :

محصولات آوای باران تنوع بالایی در بازی‌فکری و اسباب‌بازی و دارای کیفیت مناسب به همراه استاندارد‌های لازم است. بازی فکری آموزشی فواید زیادی دارد که میتوانید که در ادامه گفته میشود.

بازی های ساده به کودکان کمک می کند رنگ ها را شناسایی کنند، فضاها را بشمارند و هماهنگی دست و چشم و مهارت در حرکت دادن کارت ها و قطعات در اطراف تخته را توسعه دهند. به‌علاوه، یادگیری اینکه نوبتتان رعایت و به قوانین  احترام بزارند، درس‌های مهمی است که فراتر از کف اتاق نشیمن به بچه‌ها کمک می‌کند.

بازی‌های فکری و رومیزی و آموزشی  اغلب به بچه‌ها پیام‌هایی درباره زندگی ارائه می‌دهند مانند شانس شما می‌تواند در یک لحظه تغییر کند، خوب یا بد. اما علاوه بر آموزش به آنها که هیچ چیز تضمین شده نیست، بازی های رومیزی راه خوبی برای تشویق کودکان در سنین مختلف به گروه شدن و همکاری با هم هستند، کاری که آنها باید در طول زندگی انجام دهند.